اخبار اقتصادی

اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، پیش فروش بلندترین برج مسکونی دنیا

به گزارش خبرنگاران مهمترین عناوین مالی جهان در 24 ساعت گذشته به توضیح ذیل است:

19 آبان 1398

صفر تا صد قابلیت های دستاورد جدید ارتش، قدیمی ترین راکت های ایرانی نقطه زن شدند

نتیجه جدیدترین دستاورد نزاجا رسیدن به سطح قابل اتکایی در دقت نقطه زنی است که راکت های نازعات را به سلاحی با توانایی انهدام اهداف کوچک تبدیل می نماید.

19 آبان 1398

رئیس مجلس عراق: نباید به آشوب طلبان اجازه سوء استفاده از تظاهرات داد

رئیس مجلس عراق در کنفرانس خبری تاکید کرد که نباید به آشوب طلبان اجازه سوء استفاده از تظاهرات در این کشور داده شود.

18 آبان 1398

5 فرمان رئیس کل بانک مرکزی برای خرید سهام بانک ها

خبرنگاران: رئیس کل بانک مرکزی گفت: بر اساس دستورالعمل نحوه تملک سهام بانکها، تملک بیش از 33درصد سهام بانک، برای هرمالک واحد (اشخاص حقیقی یا حقوقی دارای روابط مالی، خویشاوندی، نیابتی، وکالتی یا مدیریتی) ممنوع است.

18 آبان 1398

وزیر ورزش: دیگر امکان پرداخت پاداش سکه به قهرمانان وجود ندارد

تلاش ما بر این است تا بتوانیم در استان ها و شهرستان ها نیز مکاهای خاصی را برای ناشنوایان اختصاص دهیم تا مسئله ای برای حضور در مسابقات نداشته باشند و روند آماده سازی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

16 آبان 1398

سایه پنجمی بر سر هندبال ایران، ارز سرمربی را فراری می دهد!

به گزارش خبرنگاران، هشتمین دوره رقابتهای هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در اردن با کسب عنوان پنجمی برای ایران به سرانجام رسید؛ عنوانی که بعد از چهار سال دوری این رده سنی از رقابتها به دست آمد. نوجوانان هندبال ایران در دوره قبل به دلیل برخی مسائل و با نظر...

10 آبان 1398

سودجویی از کاشانه مردم تمامی ندارد ، مالیات بر احتکار و دلالی خانه معطل نمایندگان مجلس

در سال های اخیر، بازار مسکن وضعیت نامطلوبی داشته است؛ رشد غیرمنطقی قیمت مسکن، قدرت خرید مردم را به شدت کاهش داده و خانه دار شدن اقشار متوسط و ضعیف جامعه را تقریبا غیرممکن کرده است.

9 آبان 1398

نماینده ونزوئلا مطالعه را به سخنرانی ترامپ ترجیح داد

نماینده دولت ونزوئلا حین سخنرانی دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل، با باز کردن یک کتاب و تکان دادن سرش، بی اعتنایی خود را به سخنان رئیس جمهوری آمریکا ابراز کرد.

7 آبان 1398

چرا ادعای سعودی ها درباره زمان بازسازی آرامکو غیرواقعی است؟

ارزیابی کارشناسان نشان می دهد بازسازی تاسیسات نفتی البقیق و الخریص بسیار بیشتر از میزان اعلام شده از سوی سعودی ها زمان خواهد برد.

7 آبان 1398

انصاریفرد:برای باشگاه استقلال متاسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، محمد حسن انصاریفرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: مایه تاسف بسیار است که شاهد هستیم برای دربی پیش رو، حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند. چنین اتفاقی هرگز سابقه نداشته است. در گذشته، شاید مواردی بود که به...

5 آبان 1398

دعوت از مردم جهان برای دیدن ایرانِ امن

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران با حضور وزرای گردشگری لبنان، آفریقای جنوبی و همراهی هیأت هایی از ترکیه، روسیه و ارمنستان و همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با شعار ایران را متفاوت ببینید آغاز شد.

28 مهر 1398

حکم مصادره برج منهتن بنیاد علوی رد شد

حکم هیئت منصفه که به دولت آمریکا اجازه مصادره برج منهتن بنیاد علوی را می داد، رد شد.

18 مهر 1398

کسب و کار های اینترنتی رتبه بندی می گردد

سرپرست معاونت تسهیل تجاری و توسعه کاربرد های مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: تا دو ماه آینده بحث رتبه بندی کسب و کار های اینترنتی در کشور اجرایی می گردد.

16 مهر 1398

جلسه مطالعه کوه سیر(سیر داغی) آذربایجان غربی برگزار گردید

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی گفت: جلسه مطالعه کوه سیر در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با حضور نمایندگانی از ادارت مربوطه برگزار گردید.

15 مهر 1398

دیپلمات ارشد روس: آمریکا در قضیه برجام منزوی شده است

نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین با اشاره به نگرانی اغلب اعضای شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از اقدامات آمریکا علیه ایران تأکید کرد خروج از برجام به انزوای آمریکا منجر شده است.

15 مهر 1398

مونادناک؛ آخرین آسمانخراش آجری دنیا

خبرنگاران: در شهری پر از ساختمان های بلند، یک آسمانخراش 16 طبقه زیاد بلند به نظر نمی رسد، اما ساختمان مونادناک در شیکاگو، بین رودخانه شیکاگو و دریاچه میشیگان، بنایی دیدنی است.

13 مهر 1398

مردم چقدر پول در بانک دارند؟

حجم سپرده های بخش غیرخصوصی در بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حدود 1930 هزار میلیارد تومان رسید.

10 مهر 1398

تجارت چند صد میلیاردی فروش فیلترشکن

شاهد تجارت چند صد میلیاردی در حوزه فروش فیلترشکن و وی پی ان هستیم و البته معین است که پشت این مافیا چیست اما برخوردی با این تجارت نمی گردد.

8 مهر 1398

گذر از اتوبوس های برقی و دو طبقه و رسیدن به خطوط 10 گانه بی آر تی

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با استفاده از خطوط 10 گانه بی آر تی روزانه میلیون ها مسافر را در پایتخت جا به جا می کند، اما جزئیات و راستا حرکت این خطوط به چه شکل است؟

7 مهر 1398

عدم حضور مونسان و حاجی میرزایی در جلسه فراکسیون جوابگو مجلس

رئیس فراکسیون جوابگو مجلس با انتقاد از عدم حضور وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جلسه امروز این فراکسیون، اعلام کرد: انتظار می رفت وزرای پیشنهادی با حضور در جلسه امروز این فراکسیون که برای تقویت پل ارتباطی بین مردم...

6 مهر 1398
تعداد: (91)